Bookmark and Share

3.kolo LPO 2017 - Svinčany

Vydáno dne 15. 05. 2017 (1722 x přečteno)

Po noční soutěži ve Slepoticích měli týmy pár hodin odpočinku, než se opět sešli na startovní čáře, tentokrát ve sportovním areálu ve Svinčanech.


     Pár hodin po ukončení soutěže ve Slepotících závodníky čekal další ligový závod a to ve Svinčanech. Sem se sjelo celkem 18 mužských a 10 ženských družstev. Od začátku zde pofukoval vítr, což u terčů mohlo dělat proudařům poněkud problémy. A to se bohužel i některým stalo osudným.

     V mužské kategorii dokázali nejlépe vodu ve větru zkrotit kluci z týmu "Jeleni" Letohrad, jimž se časomíra zastavila na čase 17:00. Stříbrné medaile si odvezli bejci z SDH Čeperka "N", kteří předveli výkon s časem 17:70 a na nejnižší stupínek "bedny" si stoupli ostřílení chlapi z SDH Kunětice, kteří předvedli výsledek s časem 18:21.
     U žen se staly jasnými vítězkami ženy z SDH Hrobice, které s časem 17:50 si tuším vytvořily i svůj nový týmový rekord. Následovány byly týmem ze Slepotic, které už potřetí za sebou berou druhé místo, tentokrát za čas 18:95 a bronzové medaile přistály na krku stejně jak u mužů, týmu z SDH Kunětice.
     

     Další závody nás čekají hned další víkend v sobotu 20.5.2017 od 9:30, v Rohovládovi Bělé. Po ukončení LPO, zde následuje další soutěž, jenž se zařazena do Východočeské hasičské ligy.