Bookmark and Share

4. kolo LPO 2017 - Rohovládova Bělá

Vydáno dne 22. 05. 2017 (1395 x přečteno)

V sobotu 20.5. se soutěžní týmy sjely na fotbalové hřiště a to do obce Rohovládova Bělá.


                V sobotu 20.5. si pořádání 4.kola LPO vzal na starost sbor z Rohovládovi Bělé.  Je zde rychlá trať ideální na skvělé výsledky ale tentokrát tuto soutěž starosta obce nazval „větrnou loterií“. Vítr který znepříjemňoval soutěž už minulý týden ve Svinčanech soutěžním družstvům dokázal pěkně zatopit i zde. Nakonec ale i tady došlo na kvalitní výsledky. Třetí příčku v mužské kategorii obsadil Letohrad Orlice „B“ s časem 17:50. Pomyslné stříbro si odtud odvezl tým Čeperka „N“ za čas 17:44 a výkonem 17:17 zde brali první příčku domácí borci z Rohovládovi Bělé.

                V ženské kategorii z celkového počtu devíti družstev na třetí příčku dosáhly ženy z Hrobic a to časem 18:54. Na druhém místě skončily už téměř tradičně holky ze Slepotic s výsledkem 17:95 a pro zlato si sem tentokrát přijelo „Rokytno ladies“ které s časem 16:73 stanovily nový platný rekord LPO, který měl dosavadní hodnotu 16:88 a byl v držení SDH Kunětice od roku 2014. Gratulujeme!

Další víkend liga zavítá nejprve v sobotu do Čeperky a v nedělní den se přemístí do Choltic.



Další články

Články

  1. Pravidla LPO 2019

Skupiny článků


Pořadí Družstvo OkresČas č.1Čas č.2 Výs. čas Media
Muži
1 Rohovládova Bělá Pardubice 17,17 17,15 17,17
2 Čeperka N Pardubice 17,44 16,93 17,44
3 Letohrad - Orlice B Ústí nad Orlicí 17,33 17,50 17,50
4 Bystřec A Ústí nad Orlicí 17,63 16,59 17,63
5 Červený Kostelec Náchod 17,77 17,70 17,77
6 Choltice Pardubice 17,43 17,80 17,80
7 Svinčany Pardubice 17,95 17,31 17,95
8 Choustníkovo Hradiště Trutnov 18,16 18,02 18,16
9 Velký Třebešov Náchod 18,03 18,16 18,16
10 Kunětice Pardubice 17,35 18,34 18,34
11 Hrobice Pardubice 17,35 18,34 18,34
12 Dubenec Trutnov 18,90 17,78 18,90
13 Trnov Rychnov nad Kněžnou 19,05 18,59 19,05
14 Slepotice Pardubice 19,41 19,13 19,41
15 Moravany Pardubice 19,36 19,44 19,44
16 Zderaz B Chrudim 20,09 20,06 20,09
17 Velichovky Náchod 20,46 20,42 20,46
18 Zderaz A Chrudim 22,14 21,41 22,14
19 Srch J Pardubice 23,91 22,88 23,91
20 Srch S Pardubice 29,00 28,00 29,00
21 Stéblová D Pardubice 30,83 18,43 30,83
22 Rokytno Pardubice NP NP NP
22 Stradouň Ústí nad Orlicí NP NP NP
Pořadí Družstvo OkresČas č.1Čas č.2 Výs. čas Media
Ženy
1 Rokytno Pardubice 16,42 16,73 16,73
2 Slepotice Pardubice 17,71 17,95 17,95
3 Hrobice Pardubice 18,54 17,95 18,54
4 Stéblová Pardubice 18,87 19,10 19,10
5 Rohovládova Bělá Pardubice 20,32 20,14 20,32
6 Čeperka Pardubice 20,56 19,68 20,56
7 Kunětice Pardubice 22,23 22,54 22,54
8 Holice Pardubice NP NP NP
8 Dubenec Trutnov NP NP NP