Bookmark and Share

6. kolo LPO 2017 - Choltice

Vydáno dne 29. 05. 2017 (1795 x přečteno)

     Po sobotních bojích v Čeperce se v nedělní den sjela liga do Choltic, jenž jsou známy svým Zámkem. Počasí ještě žhavajší než předchozí den ale přesto sem dorazilo celkem 27 družstev.


     U mužů se s horkem poprali nejlépe pořádající z předchozího dne, čili kluci Čeperky neboli Čeperka "N". Těm se na krku zhouply zlaté medaile, když předvedly útok s hodnotou 17:11. Domácí borci z Choltic zaběhli skvěle s časem 17:67 a brali stříbro. A bronzové placky si za čas 17:87 odvážejí chlapáci z Červeného Kostelce.

     V ženské kategorii se to znovu blýsklo rekordem, když Rokytno ladies zlepšily svůj týden starý rekord z Rohovládovi Bělé. Vítězný čas dne a současně tedy i nový rekord LPO má nyní hodnotu 16:56! Hold #korytnackynejsouzelvy! Holky ze Slepotic se po včerejší soutěži rozhodly, že dvojky se jim líbí více, takže odtud si odváží opět 2. místo za čas 18:13 a bronzové medaile za čas 18:43 si odvezly domů holky z Holic.

     Polovina seriálu Ligy Pardubického okresu je za námi, pořadí je takové jaké je a o to druhá polovina bude jistě ještě více zajímavá. 7. kolo startuje 23.6. noční soutěží na Duhovém jezeře v Moravanech. Takže čuuus a naviděnou na dalším kole!