Bookmark and Share

9.kolo Srch

Vydáno dne 16. 09. 2015 (1840 x přečteno)

9.kolo LPO 12.9. 2015 Srch

 

Zúčastnilo se celkem 28 družstev z toho 18 týmů mužů a 10 týmů žen.


V počasí, které požárním útokům přálo a před zraky mecenáše LPO pana Línka byly k vidění povedené útoky. Ten nejpovedenější předvedli kluci z Rohovládovy Bělé a s časem 16,90s brali první místo. Porazili tak vyjímečný extraligový tým z Jinolic, který bohužel zaznamenal na levém terči velký prostřik a s časem 17,05s obsadil druhou příčku (na pravém terči bylo sestříknuto za 16,08s). Bronz si ze Srchu odvezly Hrobice za čas 17,21s. Čeperka „N“ brala 4. Místo za čas 17,45s (levý terč 16,73s) a tím si zajistila prvenství v celkovém pořadí LPO. Do posledního závodu v Rokytně už mohou odcestovat s pocitem vítězů ligy.

 

Stejná situace se zrodila i v kategorii žen, kdy po zaváhání na koši u Rokytna si nedostižitelný dvanáctibodový náskok vytvořily ženy z Rohovládovy bělé a obhájí tak své prvenství z roku 2014. Rohovládova Bělá zvítězila v čase 17,67s před Slepoticemi 19,04s a třetími Kuněticemi 19,24s.

 

Na tomto závodě se hlasovalo o pořadatelství závěrečného slavnostního vyhlášení  a většina vedoucích týmů se shodla „odklepnout“ pořadatelství pro SDH Svinčany 7.11.2015.

 

Po LPO následovala pohárová soutěž na 2B, kterou v kategorii muži i ženy ovládl tým z Rohovládovy Bělé.

 



Další články

Články

  1. Pravidla LPO 2019

Skupiny článků


Pořadí Družstvo OkresČas č.1Čas č.2 Výs. čas Media
Muži
1 Rohovládova Bělá Pardubice 16,90 16,81 16,90
2 Renmotor Jinolice Jičín 17,05 16,08 17,05
3 Hrobice Pardubice 16,94 17,21 17,21
4 Čeperka N Pardubice 16,73 17,45 17,45
5 Srch J Pardubice 18,22 18,43 18,43
6 Srch S Pardubice 18,42 18,44 18,44
7 Červený Kostelec Náchod 17,05 18,71 18,71
8 Rokytno Pardubice 17,88 18,78 18,78
9 Slepotice Pardubice 18,40 18,91 18,91
10 Kostelec u Heřmanova Městce Chrudim 18,85 19,03 19,03
11 Kunětice Pardubice 19,88 17,70 19,88
12 Slepotice B Pardubice 20,42 21,43 21,43
13 Smidary Hradec Králové 27,34 19,93 27,34
14 Svinčany Pardubice 29,02 29,23 29,23
15 Stéblová Pardubice 32,62 32,63 32,63
16 Choltice Pardubice - - NP
16 Moravany Pardubice - - NP
16 Seč Chrudim - - NP
Pořadí Družstvo OkresČas č.1Čas č.2 Výs. čas Media
Ženy
1 Rohovládova Bělá Pardubice 17,67 17,31 17,67
2 Slepotice Pardubice 18,34 19,08 19,08
3 Kunětice Pardubice 18,78 19,24 19,24
4 Libňatov Trutnov 20,22 18,67 20,22
5 Rokytno Pardubice 20,25 20,01 20,25
6 Holice Pardubice 20,61 18,95 20,61
7 Smidary Hradec Králové 20,36 20,70 20,70
8 Čeperka Pardubice 21,12 21,16 21,16
9 Hrobice Pardubice 37,46 19,49 37,46
10 Stéblová Pardubice - - NP