Bookmark and Share

Liga zase pokračuje, 7. kolo LPO 2017 - Moravany

Vydáno dne 28. 06. 2017 (1430 x přečteno)

Po měsiční pauze liga startuje do své druhé poloviny a to v Moravanech na Duhovém jezeře.


     Úcast na sedmém kole byla poměrně hojná, však jsem také dorazilo 22 mužských a 14 ženských družstev.

     Je třeba podotknout, že i když kluci z Moravan mají omezené možnosti pro přípravu celé tratě, tak po jejich trdé dřině a snažení, které bylo vidět i na internetu, byla travnatá dráha v poměrně v dobrém stavu.

     U mužů v poměrně hojné konkurenci si pomyslné zlato utrhli chlapáci z Choltic, za útok s hodnotou 17:30 a zároveň i jejich proudař si odvezl ocenění za nejrychlejšího proudaře, když to trefil v čase 17:14. Druhé místo brali borci z Rohovládovi Bělé, když na konci pokusu časomíra zobrazila čas 17:54. A za čas 18:15 si body za třetí místo odvážejí chlapi z Hrobic.

     U žen si nejvyšší příčku vybojovaly báby z Hrobic, které si ji zasloužily za čas 18:24. Stříbro berou aktuální držitelky ligového rekordu, čili Rokytno ladies které i po menších komplikacích na proudech vystříkly čas 18:94. Nejnižší stupínek tzv. "bedny" obsadily děvčata z Holic a dostaly se na něj za výsledek 18:95.



Další články

Články

  1. Pravidla LPO 2019

Skupiny článků


Pořadí Družstvo OkresČas č.1Čas č.2 Výs. čas Media
Muži
1 Choltice Pardubice 17,14 17,30 17,30
2 Rohovládova Bělá Pardubice 17,54 17,51 17,54
3 Hrobice Pardubice 18,02 18,15 18,15
4 Moravany Pardubice 17,33 18,39 18,39
5 Srch S Pardubice 18,58 18,61 18,61
6 Srch J Pardubice 18,84 18,83 18,84
7 Dubenec Trutnov 18,99 17,90 18,99
8 Dašice Pardubice 19,81 20,51 20,51
9 Rokytno Pardubice 20,73 18,67 20,73
10 Vinary Ústí nad Orlicí 20,93 21,08 21,08
11 Svinčany Pardubice 17,18 23,42 23,42
12 Čeperka N Pardubice 27,22 18,87 18,87
13 Záchlumí Ústí nad Orlicí 27,97 26,35 27,97
14 Slepotice Pardubice 28,75 27,69 28,75
15 Stéblová D Pardubice 33,46 34,03 33,46
16 Herálec Žďár nad Sázavou 34,18 34,88 34,88
17 Stradouň B Ústí nad Orlicí NP NP NP
17 Stradouň Ústí nad Orlicí NP NP NP
17 Prosetín Chrudim NP NP NP
17 Morašice Chrudim NP NP NP
17 Červený Kostelec Náchod NP NP NP
17 Komárov Pardubice NP NP NP
Pořadí Družstvo OkresČas č.1Čas č.2 Výs. čas Media
Ženy
1 Hrobice Pardubice 18,24 17,88 18,24
2 Rokytno Pardubice 17,93 18,94 18,94
3 Holice Pardubice 18,55 18,95 18,95
4 Čeperka Pardubice 20,40 20,91 20,91
5 Stradouň Ústí nad Orlicí 21,11 19,86 21,11
6 Stéblová Pardubice 23,27 22,96 23,27
7 Dubenec Trutnov 23,52 20,18 23,52
8 Kunětice Pardubice 24,11 23,58 24,11
9 Slepotice Pardubice 25,62 26,58 26,58
10 Dlouhá Ves Rychnov nad Kněžnou 21,36 26,98 26,98
11 Komárov Pardubice 26,67 27,41 27,41
12 Dolní Ředice Pardubice 29,26 28,19 29,26
13 Dašice Pardubice 49,32 48,35 49,32
14 Rohovládova Bělá Pardubice NP NP NP