Chyjice v roce 2019

Rok:

   Muži   Profi
ID FireSport:   55433
Okres:   Jičín
Kraj: Královéhradecký
Souřadnice:   50°23*20*N,15°17*36*E
PSČ:  507 22

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2019/06/29 Železnice, areál v Podůlší PKL 14,20 2 14
2019/05/18 Cetenov PKL 14,47 1 15
2019/07/20 Podmoklice PKL 14,52 1 15
2019/08/03 Nová Ves u Chrastavy PKL 14,64 1 15
2019/06/09 Košťálov PKL 14,65 2 14
2019/09/01 Valdice PKL 14,70 2 14
2019/08/31 Karlinky PKL 14,74 2 14
2019/05/04 Smidary PKL 14,87 2 14
2019/08/24 Kosořice - finále FNC 14,97 1 15
2019/09/28 Ploukonice PKL 15,22 5 11
2019/08/10 Jílové u Držkova PKL 15,73 9 7
2019/07/06 Raspenava FNC 16,18 3 13
2019/07/20 Borovice JL 17,50 8 8
2019/06/08 Sychrov JL 17,67 9 7
2019/05/26 Libuň JL 17,89 4 12
2019/05/18 Kosmonosy JL 17,97 8 8
2019/05/25 Mříčná JL 19,93 13 3
2019/06/29 Dubenec JL NP 20 0
2019/05/12 Velké Hamry JL NP 19 0
2019/08/17 Jirkov JL NP 18 0
2019/05/11 Krásná Ves JL NP 18 0
2019/08/18 Dneboh JL NP 17 0
2019/06/08 Příšovice PKL NP 17 0
2019/05/18 Škodějov FNC NP 15 0
2019/05/11 Krásná Ves FNC NP 14 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


10. místo PKL 20157. místo PKL 20167. místo PKL 20176. místo FNC 20174. místo FNC 20183. místo PKL 20181. místo PKL 201914. místo FNC 201918. místo JL 2019

Fire night cup

Tým: Chyjice , nejlepěí čas: NP Útok,nástřik 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 2x

Fire night cup

Tým: Chyjice , nejlepěí čas: 14,97 Útok,sklopka 2xB široké, body: 28 počet výsledků: 2x

Jizerská liga

Tým: Chyjice , nejlepěí čas: 17,50 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 38 počet výsledků: 10x

Podkozákovská hasičská liga

Tým: Chyjice , nejlepěí čas: 14,20 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 133 počet výsledků: 11x

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019

      Kdy Kde St.č. Liga
      2019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár 8
      JL
      2019/05/11 Krásná Ves, Krásná Ves 14
      FNC
      2019/05/12 Velké Hamry, Hamrovský pohár 18
      JL
      2019/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse 6
      JL
      2019/05/18 Škodějov, Škodějov 17
      FNC
      2019/05/25 Mříčná, Mříčenský pohár 2
      JL
      2019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka 2
      JL
      2019/06/08 Sychrov, Káčovský pohár 1
      JL
      2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn 19
      FNC
      2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec 29
      JL
      2019/07/06 Raspenava, Raspenava 26
      FNC
      2019/07/20 Borovice, Borovický pohár 8
      JL
      2019/08/10 Dalešice, Dalešice 20
      FNC
      2019/08/17 Jirkov, Jirkovská proudnice 12
      JL
      2019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček 17
      JL
      2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále 16
      FNC
      Kdy Kde Zamluveno Liga

      Komentáře