Pšánky 2014 - 12. kolo VČHL

Liga: Východočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 14. 09. 2014 10:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
Zadal: Honza Pajer

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Renmotor Jinolice JC 16,54 16,30 16,54
2.  Bašnice JC 16,70 16,70 16,53
3.  Libuň JC 16,92 16,92 16,82
4.  Bezděkov pod Třemšínem PB 17,11 17,11 16,19
5.  Pšánky A HK 17,29 17,00 17,29
6.  Čeperka N PA 17,30 17,29 17,30
7.  Letohrad - Orlice UO 17,34 17,34 17,28
8.  Letohrad - Kunčice B UO 17,40 17,11 17,40
9.  Letohrad - Kunčice C UO 17,57 16,62 17,57
10.  Myštěves HK 17,69 17,69 17,67
11.  Bystřec B UO 17,71 17,62 17,71
12.  Bříšťany JC 17,72 16,54 17,72
13.  Pšánky B HK 17,77 17,77 16,79
14.  Trnov RK 17,86 17,86 17,69
15.  Červený Kostelec NA 18,05 18,05 17,61
16.  Chrášťany LT 18,16 18,16 17,01
17.  Havlovice TU 18,28 18,28 18,24
18.  Rokytno PA 18,30 18,30 18,29
19.  Bystřec A UO 18,37 18,37 17,76
20.  Tuř JC 18,64 18,64 17,75
21.  Karlinky LI 18,65 18,65 17,91
22.  Semechnice RK 18,69 18,69 17,85
23.  Moravany PA 18,94 18,06 18,94
24.  Kopidlno JC 17,00 19,22 18,08
25.  Podůlší Béčko JC 17,00 19,19 19,34
26.  Srch PA 19,57 19,53 19,57
27.  Velký Třebešov NA 19,66 19,66 18,63
28.  Podůlší JC 19,68 18,16 19,68
29.  Roudnice HK 19,74 19,74 18,54
30.  Horní Radechová B NA 19,81 17,93 19,81
31.  Dubenec TU 19,85 19,85 19,39
32.  Hrobice PA 22,90 22,90 19,05
33.  Nepomuky UO 23,19 23,19 22,36
34.  Jeřmanice LI 27,78 27,78 18,99
35.  Tatobity SM NP NP NP
36.  Lestkov SM NP NP NP
37.  Košťálov SM NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Vitiněves JC 16,90 16,73 16,90
2.  Myštěves HK 16,99 16,99 16,92
3.  Libuň JC 17,15 17,14 17,15
4.  Letohrad - Orlice UO 17,18 17,18 17,12
5.  Chrášťany LT 17,19 17,19 16,53
6.  Jablonec nad Jizerou SM 17,27 17,27 17,25
7.  Letohrad - Kunčice UO 17,59 17,09 17,59
8.  Libňatov TU 18,11 18,11 17,37
9.  Nepomuky UO 18,75 18,75 18,38
10.  Jeřmanice LI 19,13 19,13 19,00
11.  Dolní Přím HK 19,31 18,29 19,31
12.  Rohovládova Bělá PA 19,43 18,79 19,43
13.  Benešov u Semil SM 19,55 18,05 19,55
14.  Košťálov SM 19,60 19,60 18,93
15.  Dlouhá Ves RK 19,90 18,51 19,90
16.  Letohrad - Červená UO 19,97 19,97 18,95
17.  Roudnice HK 21,92 21,92 21,78
18.  Karlinky LI 23,07 23,07 22,47
19.  Slatiny JC 25,37 25,37 18,50
20.  Dubenec TU NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nevcehle JI15,5815,6315,632019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Renmotor Jinolice JC15,7815,8815,882016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Renmotor Jinolice JC--16,132015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice BUO16,1915,7816,192018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Myštěves HK16,1816,3016,302018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Zahorčice ST16,3115,8116,312018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bašnice JC16,3116,2416,312016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Pasohlávky BO15,8816,3216,322019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Prchalov NJ16,0816,3316,332016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Prchalov NJ--16,342015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Zahorčice ST16,3516,2816,352019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Letohrad - Jeleni UO16,1816,3816,382018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Bezděkov pod Třemšínem PB--16,412015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Čikov TR16,1016,4116,412019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Čikov TR16,1016,4116,412019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chrášťany LT16,2716,4216,422016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Letohrad - Kunčice BUO--16,432017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bašnice JC16,1016,5116,512019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Bašnice JC16,1016,5116,512019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Oponešice TR--16,522017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Renmotor Jinolice JC16,3016,5416,542014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Trnava TR16,4416,5416,542019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Trnava TR16,4416,5416,542019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Libuň JC--16,582015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Renmotor Jinolice JC16,5816,0816,582018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Plumlov PV16,2916,6216,622019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Obrubce MB16,3116,6416,642018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Trnov RK16,5916,6616,662018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Bašnice JC16,6916,0816,692018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Bašnice JC16,7016,5316,702014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Dětkovice VY15,7716,0416,042019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Stará Říše JI16,4516,2616,452019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Letohrad - Orlice UO15,8216,4516,452019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Renmotor Jinolice JC16,5716,0916,572019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Malé Hoštice OP16,9216,3416,922019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Sloup PZ16,8616,9516,952019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Ploukonice SM17,3417,4617,462019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Olešná HB17,5816,5317,582019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Nepomuky UO17,6416,2617,642019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Nevcehle JI18,1218,2318,232019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Jeřmanice LI19,0918,1019,092019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
12. Dvorce TA16,6319,7119,712019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
13. Hrobice PA25,9726,2126,212019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
14. Myštěves HKNPNPNP2019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
15. Dlouhá Ves RKNPNPNP2019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
16. Košťálov SMNPNPNP2019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Bašnice - Muži

16,70https://youtu.be/0G1YpEzEtrc Joska Mládek

Bašnice - Muži

16,70https://youtu.be/8N9K6-MOH5Y Joska Mládek

Myštěves - Ženy

16,99https://youtu.be/IjMSJHJ6pc8 Veronika Borůvková

Libuň - Ženy

17,15https://youtu.be/NB6gl_ZQkMk Hana Jarolímková

Libuň - Ženy

17,15https://youtu.be/kOjRVXWWG-E Hana Jarolímková

Dubenec - Muži

19,85https://youtu.be/-DIkI7ir3vo Dominik Mikeš
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/16 Sportovní areál Pšánky, O pohár starosty Obce
-
2013/09/15 Pšánky, 12. kolo VCHL, 16. ročník O pohár starosty obce
VČHL
2014/09/14 Pšánky, 12. kolo VČHL
VČHL
2015/06/20 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2015/09/13 Pšánky, 9. kolo VČHL
VČHL
2016/09/11 Pšánky, 9. kolo VČHL
VČHL
2017/09/10 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
2018/09/08 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2019/08/25 Pšánky, 11. kolo VČHL
VČHL
2020/08/22 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
Kdy Kde Liga


Komentáře