Rok:

Výsledky ročníku 2015 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ch
1
Sl
2
Ro
3
St
4
Če
5

6
Sl
7
Ko
8
Sr
9
Ro
10
1. Čeperka N 145 17,44PA
17,45
18,02
17,71
18,58
19,01
28,47
17,60
18,65
17,45
17,44
2. Hrobice 115 17,21PA-
20,44
18,31
18,35
17,92
19,62
17,36
19,52
17,21
17,92
3. Kunětice 108 17,55PA
42,06
31,43
17,65
18,53
17,95
18,93
17,63
18,90
19,88
17,55
4. Červený Kostelec 104 17,57NA
19,15
20,22
17,57
19,39
NP
17,78
18,84
19,13
18,71
28,62
5. Rohovládova Bělá 84 16,90PA-
36,88
18,40
20,19
19,04
17,62
23,37
19,26
16,90
17,81
6. Smidary 82 17,73HK
20,10
19,31
NP
18,66
17,92
17,73
NP
20,82
27,34
20,19
7. Choltice 75 18,06PA
19,55
27,00
18,38
20,41
18,48
18,06
18,06
19,56
NP
19,07
8. Slepotice 64 18,03PA
21,00
NP
18,36
19,04
20,69
18,03
18,95
20,95
18,91
22,79
9. Rokytno 54 18,62PA
20,78
NP
18,71
19,51
19,21
25,11
22,81
23,42
18,78
18,62
10. Srch S 51 18,44PA
33,15
20,44
21,41
19,75
20,16
32,18
NP
19,22
18,44
23,63
11. Svinčany 50 18,30PA
27,49
20,51
18,67
19,67
18,64
22,57
18,30
NP
29,23
NP
12. Srch J 46 18,43PA
19,40
NP
24,76
21,37
19,64
35,14
20,38
19,81
18,43
38,92
13. Moravany 39 18,15PA
20,41
23,74
20,26
29,10
20,18
18,26
NP
NP
NP
18,15
14. Kostelec u Heřmanova Městce 37 18,96CR
19,47
36,08
20,29
24,92
19,53
-
18,96
21,86
19,03
-
15. Bříšťany 20 16,86JC--
16,86
-
17,66
NP
----
16. Chrášťany 17 16,80LT----
16,80
-----
-. Rosice 17 18,70CR
21,65
18,70
--------
18. Slepotice B 15 19,40PA---
44,58
20,61
-
19,40
21,76
21,43
NP
19. Dašice 14 20,21PA
20,99
28,83
--
20,21
23,22
----
20. Stéblová 10 20,52PA---
24,19
20,52
---
32,63
210,00
21. Roudnice 8 18,26HK-----
18,26
----
22. Prosetín 6 21,39CR-
21,39
--------
23. Strašov 4 20,47PA---
20,47
------
24. Vinary 2 20,65UO-
20,65
----
24,69
---
-. Voleč 2 24,38PA--
24,38
26,09
------
26. Renmotor Jinolice 0 16,54JC----
16,54
---
17,05
-
-. Velký Třebešov 0 17,50NA----
17,95
17,50
----
-. Horní Radechová B 0 17,57NA
NP
-
NP
-
17,57
-
17,70
---
-. Zbožnov 0 18,99CR-
18,99
--------
-. Dolní Ředice 0 21,34PA---------
21,34
-. Hlavečník 0 27,60PA---
27,60
------
-. Svídnice 0 34,82CR-
34,82
--------
-. Rokytno B 0 42,31PA
NP
--
NP
42,31
-----
-. Dolní Čermná 0 NPUO---------
NP
-. Seč 0 NPCR--------
NP
-
-. Tutleky 0 NPRK-
NP
--------


Celkem se účastnilo:  51 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: