Výsledky ročníku 2017 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Fo 1 | Na 2 | Sp 3 | Fo 4 | Sp 5 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Choltice | 130 | 17,15 | PA | 44 | |||||
2. | Čeperka N | 129 | 17,11 | PA | 65 | |||||
3. | Rohovládova Bělá | 117 | 16,67 | PA | 47 | |||||
4. | Svinčany | 107 | 17,33 | PA | 64 | |||||
5. | Červený Kostelec | 106 | 17,48 | NA | 65 | |||||
6. | Hrobice | 96 | 16,74 | PA | 37 | |||||
7. | Srch S | 89 | 17,53 | PA | 42 | |||||
8. | Rokytno | 60 | 17,57 | PA | 29 | |||||
9. | Dubenec | 59 | 18,09 | TU | 30 | |||||
10. | Moravany | 54 | 18,00 | PA | 19 | |||||
11. | Stradouň | 51 | 18,01 | UO | 25 | |||||
12. | Srch J | 48 | 18,28 | PA | 16 | |||||
13. | Stéblová D | 36 | 17,80 | PA | - | 11 | ||||
-. | Kunětice | 36 | 18,21 | PA | - | - | 28 | |||
15. | Slepotice | 30 | 18,70 | PA | 14 | |||||
16. | Choustníkovo Hradiště | 26 | 18,16 | TU | - | 26 | ||||
17. | Letohrad - Orlice B | 15 | 17,50 | UO | - | - | - | - | 15 | |
18. | Komárov | 10 | 22,73 | PA | - | - | - | 4 | ||
19. | Slepotice B | 8 | 22,30 | PA | - | - | - | - | 0 | |
20. | Dašice | 4 | 19,26 | PA | - | - | - | 0 | ||
21. | Dolní Ředice | 2 | 25,68 | PA | - | - | - | - | 2 | |
22. | Stéblová A | 1 | 25,45 | PA | - | - | - | - | 1 | |
23. | Renmotor Jinolice | 0 | 16,46 | JC | - | - | - | - | 0 | |
-. | Letohrad - Jeleni | 0 | 17,00 | UO | - | - | - | - | 0 | |
-. | Bystřec A | 0 | 17,63 | UO | - | - | - | - | 0 | |
-. | Velký Třebešov | 0 | 18,16 | NA | - | - | - | - | 0 | |
-. | Trnov | 0 | 19,05 | RK | - | - | - | - | 0 | |
-. | Zderaz B | 0 | 20,09 | CR | - | - | - | - | 0 | |
-. | Velichovky | 0 | 20,46 | NA | - | - | - | - | 0 | |
-. | Vinary | 0 | 21,08 | UO | - | - | - | - | 0 | |
-. | Zderaz A | 0 | 22,14 | CR | - | - | - | - | 0 | |
-. | Záchlumí | 0 | 27,97 | UO | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Jeníkovice | 0 | 29,65 | PA | - | - | - | - | 0 | |
-. | Kostelec u Heřmanova Městce | 0 | 30,61 | CR | - | - | - | - | 0 | |
-. | Herálec | 0 | 34,88 | ZR | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Zderaz | 0 | NP | CR | - | - | - | - | 0 | |
-. | Stéblová B | 0 | NP | PA | - | - | - | - | 0 | |
-. | Morašice | 0 | NP | CR | - | - | - | - | 0 | |
-. | Prosetín | 0 | NP | CR | - | - | - | - | 0 | |
-. | Jevíčko | 0 | NP | SY | - | - | - | - | 0 | |
-. | Stradouň B | 0 | NP | UO | - | - | - | - | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Fo 1 | Na 2 | Sp 3 | Fo 4 | Sp 5 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slepotice | 66 | 17,95 | PA | 47 | |||||
2. | Hrobice | 62 | 17,50 | PA | 30 | |||||
3. | Rokytno | 59 | 16,56 | PA | 28 | |||||
4. | Holice | 46 | 17,67 | PA | 15 | |||||
5. | Rohovládova Bělá | 37 | 17,48 | PA | 19 | |||||
6. | Kunětice | 26 | 18,46 | PA | 14 | |||||
7. | Čeperka | 25 | 18,92 | PA | 17 | |||||
8. | Dubenec | 24 | 18,46 | TU | 13 | |||||
9. | Semtín Explosia | 22 | 16,30 | PA | - | - | - | - | - | 0 |
10. | Stéblová | 15 | 19,10 | PA | 10 | |||||
11. | Stradouň | 12 | 19,06 | UO | - | - | - | - | 1 | |
12. | Libuň | 11 | 18,36 | JC | - | - | - | - | 11 | |
13. | Myštěves | 9 | 16,77 | HK | - | - | - | - | - | 0 |
14. | Holice B | 0 | 24,03 | PA | - | - | - | - | 0 | |
-. | Dlouhá Ves | 0 | 26,66 | RK | - | - | - | - | 0 | |
-. | Komárov | 0 | 27,41 | PA | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Dolní Ředice | 0 | 29,26 | PA | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Dašice | 0 | 49,32 | PA | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Jevíčko | 0 | NP | SY | - | - | - | - | 0 |
Celkem se účastnilo: 60 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: