Liga: | VELKÁ CENA OKRESU ŠUMPERK |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 12. 06. 2016 10:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Šumperk |
Kraj: | Olomoucký |
Zadal: | Martin Churavý |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB super úzké 38
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrabišín | SU | 17,16 | - | - | |
2. | Plinkout | OL | 17,29 | - | - | |
3. | Vrbno pod Pradědem | BR | 17,43 | - | - | |
4. | Nemrlov | SU | 17,49 | - | - | |
5. | Břevenec | OL | 17,55 | - | - | |
6. | Široký Brod | JE | 17,79 | - | - | |
7. | Nová Dědina | OL | 17,80 | - | - | |
8. | Mostkov | SU | 17,90 | - | - | |
9. | Měrotín | OL | 18,31 | - | - | |
10. | Bludov Bludov II | SU | 18,39 | - | - | |
11. | Bohuslavice | SU | 18,57 | - | - | |
12. | Kolšov | SU | 18,66 | - | - | |
13. | Nemile | SU | 18,94 | - | - | |
14. | Pavlov | SU | 19,06 | - | - | |
15. | Dolní Libina | SU | 19,11 | - | - | |
16. | Postřelmůvek | SU | 19,74 | - | - | |
16. | Bílý Potok | JE | 19,74 | - | - | |
18. | Třeština | SU | 20,17 | - | - | |
19. | Lesnice | SU | 20,68 | - | - | |
20. | Suchá Rudná | BR | 20,80 | - | - | |
21. | Sobotín | SU | 21,32 | - | - | |
22. | Dubicko | SU | 22,38 | - | - | |
23. | Štíty | SU | 23,74 | - | - | |
24. | Rohle | SU | 26,27 | - | - | |
25. | Bohuslavice Bohuslavice II | SU | 30,44 | - | - | |
26. | Janovice | BR | NP | - | - | |
26. | Široká Niva | BR | NP | - | - | |
26. | Hrabišín Hrabišín II | SU | NP | NP | NP | |
26. | Stará Ves | BR | NP | - | - | |
26. | Ráječek | SU | NP | - | - | |
26. | Hrabová | SU | NP | - | - | |
26. | Šumvald | OL | NP | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB super úzké 38
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dolní Libina | SU | 18,03 | 17,81 | 18,03 | |
2. | Hrabová | SU | 18,09 | 18,06 | 18,09 | |
3. | Dolní Studénky | SU | 18,55 | 18,48 | 18,55 | |
4. | Nová Dědina | OL | 18,93 | 17,62 | 18,93 | |
5. | Široká Niva | BR | 19,19 | 17,61 | 19,19 | |
6. | Třeština | SU | 19,21 | 19,14 | 19,21 | |
7. | Dubicko | SU | 19,26 | 19,19 | 19,26 | |
8. | Chromeč | SU | 19,44 | 19,13 | 19,44 | |
9. | Janovice | BR | 19,46 | 17,22 | 19,46 | |
10. | Nová Hradečná | OL | 20,05 | 19,41 | 20,05 | |
11. | Maršíkov | SU | 20,82 | 18,81 | 20,82 | |
12. | Zvole | SU | 22,05 | 21,17 | 22,05 | |
13. | Pavlov | SU | 23,22 | 18,19 | 23,22 | |
14. | Rohle | SU | 23,39 | 21,44 | 23,39 | |
15. | Lesnice | SU | 27,61 | 27,16 | 27,61 | |
16. | Hrabišín | SU | 30,57 | 21,89 | 30,57 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2013/06/15 | Dolní Libina, Memoriál Josefa Jančíka | |
2014/06/14 | Dolní Libina, O pohár | |
2016/06/12 | Dolní Libina, Holba Cup Dolní Libina | |
2017/06/25 | Koupaliště Dolní Libina, Holba Cup Dolní Libina | |
2018/06/24 | Koupaliště Dolní Libina, Holba Cup Šumperk - Memoriál J. Jančíka | |
2021/06/26 | Dolní Libina, BIO-HE Dolní Libina | |
2022/06/26 | Dolní Libina, 4.kolo VC HOLBA CUP - Muži(3B), Ženy | |
2022/06/26 | Dolní Libina, 4. kolo BIOMAC HE - Dolní Libina (3B) | |
2023/06/25 | Dolní Libina - koupaliště, 5. kolo BIOMAC HE - Dolní Libina (3B) | |
2024/06/23 | Dolní Libina - koupaliště, Dolní Libina (3B) | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře