Liga: | Hanácká extraliga |
Stránky pořadatele: | https://biomac-hanackaextraliga.cz/ |
Kdy: | 28. 06. 2020 10:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Šumperk |
Kraj: | Olomoucký |
Zadal: | Pavel Hlavinka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Radíkov | PR | 16,72 | 16,37 | 16,72 | |
2. | Hrabůvka | PR | 17,15 | 17,15 | 16,82 | |
3. | Otinoves | PV | 18,37 | 17,80 | 18,37 | |
4. | Radíkov | OL | 18,46 | 18,46 | 18,43 | |
5. | Janovice | BR | 18,56 | 18,56 | 17,50 | |
6. | Dolany | OL | 18,99 | 17,84 | 18,99 | |
7. | Mladeč | OL | 19,38 | 19,38 | 18,72 | |
8. | Chválkovice | OL | 19,87 | 19,87 | 17,75 | |
9. | Dolní Libina | SU | 20,53 | 18,93 | 20,53 | |
10. | Chořelice | OL | 21,54 | 21,54 | 21,14 | |
11. | Šumvald | OL | 21,93 | 21,93 | 18,42 | |
12. | Kokory | PR | 22,25 | 22,01 | 22,25 | |
13. | Plinkout | OL | 26,41 | 26,41 | 17,71 | |
14. | Dětkovice | PV | NP | NP | NP | |
14. | Velká Bystřice | OL | NP | NP | NP | |
14. | Křenovice | PR | NP | NP | NP | |
14. | Velká (Hranice III) | PR | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
10. | Dětkovice | PV | 429,20 | 183,70 | 429,20 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krasice - Prostějov | PV | 17,18 | 16,83 | 17,18 | |
2. | Dolní Libina | SU | 17,82 | 17,49 | 17,82 | |
3. | Haňovice | OL | 18,03 | 18,03 | 17,45 | |
4. | Pěnčín | PV | 18,11 | 18,11 | 17,73 | |
5. | Hlubočky | OL | 18,46 | 18,20 | 18,46 | |
6. | Šumvald | OL | 18,65 | 17,43 | 18,65 | |
7. | Čechy pod Kosířem | PV | 18,66 | 18,11 | 18,66 | |
8. | Cholina | OL | 20,13 | 19,16 | 20,13 | |
9. | Droždín Chvadrož | OL | 25,05 | 25,05 | 25,05 | |
11. | Olšovec | PR | NP | 17,94 | 17,99 | |
11. | Dub nad Moravou | OL | NP | NP | NP | |
11. | Pěnčín B | PV | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Radíkov | PR | 16,37 | 16,72 | 16,72 | 2020/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
2. | Hrabůvka | PR | 17,15 | 16,82 | 17,15 | 2020/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
3. | Otinoves | PV | 17,80 | 18,37 | 18,37 | 2020/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
4. | Radíkov | OL | 18,46 | 18,43 | 18,46 | 2020/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
5. | Janovice | BR | 18,56 | 17,50 | 18,56 | 2020/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
6. | Dolany | OL | 17,84 | 18,99 | 18,99 | 2020/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
7. | Mladeč | OL | 19,38 | 18,72 | 19,38 | 2020/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
8. | Chválkovice | OL | 19,87 | 17,75 | 19,87 | 2020/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
9. | Dolní Libina | SU | 18,93 | 20,53 | 20,53 | 2020/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
10. | Chořelice | OL | 21,54 | 21,14 | 21,54 | 2020/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
11. | Šumvald | OL | 21,93 | 18,42 | 21,93 | 2020/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
12. | Kokory | PR | 22,01 | 22,25 | 22,25 | 2020/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
13. | Plinkout | OL | 26,41 | 17,71 | 26,41 | 2020/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
14. | Velká (Hranice III) | PR | NP | NP | NP | 2020/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
15. | Křenovice | PR | NP | NP | NP | 2020/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
16. | Velká Bystřice | OL | NP | NP | NP | 2020/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
17. | Dětkovice | PV | NP | NP | NP | 2020/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krasice - Prostějov | PV | 16,83 | 17,18 | 17,18 | 2020/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
2. | Dolní Libina | SU | 17,49 | 17,82 | 17,82 | 2020/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
3. | Haňovice | OL | 18,03 | 17,45 | 18,03 | 2020/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
4. | Pěnčín | PV | 18,11 | 17,73 | 18,11 | 2020/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
5. | Hlubočky | OL | 18,20 | 18,46 | 18,46 | 2020/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
6. | Šumvald | OL | 17,43 | 18,65 | 18,65 | 2020/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
7. | Čechy pod Kosířem | PV | 18,11 | 18,66 | 18,66 | 2020/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
8. | Cholina | OL | 19,16 | 20,13 | 20,13 | 2020/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
9. | Droždín Chvadrož | OL | 25,05 | 25,05 | 25,05 | 2020/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
10. | Dub nad Moravou | OL | NP | NP | NP | 2020/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
11. | Pěnčín B | PV | NP | NP | NP | 2020/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
12. | Olšovec | PR | 17,94 | 17,99 | NP | 2020/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
---|---|---|---|---|
Velká (Hranice III) - Muži | NP | https://youtu.be/Oll8KVdjlS4 | Ondřej Hlavinka | |
Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2019/06/23 | Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka | |
2020/06/28 | HANÁCKÁ EXTRALIGA LIBINA, Druhý závod ligy BIOMAC HANÁCKÁ EXTRALIGA 2020 | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře